המטמון של המהפכה

ברוכים הבאים לאתר ההדרכות הסודי של "חלוצי המהפכה - החממה"

בדף זה מטמון נוצץ ממתין לכם הכולל
יהלומים ופנינים המחולקים לפי קטגוריות.
 
חשוב מאוד לזכור שרק יישום החומר הנלמד מוביל לשינוי בר-קיימא בחייכם. 
מאחל לכם למידה מהנה במיוחד.

צמיחה רוחנית

כיצד לזהות חסימות בצ'אקרות?

כיצד נזהה חסימות בצ’אקרות המונעות מאיתנו הגשמה? להאזנה למדיטצייה הנלווית לשיעור זה https://soundcloud.com/daniel-ben-ari-1/chakras   הורידו את דפי העבודה והפכו לשרברבים אנרגטיים מוסמכים!

"העוצמה שבלב" עם שולמית לב ארי

כיצד ניתן להדליק בקלות ומהירות את המתג של האור הפנימי? כיצד ניתן ליצור במאסטריות את מציאות חלומותינו? הצטרפו למורה הנדירה, שולמית לב ארי ותתחילו להרגיש את ליבכם פועם. 

"להתחבר למקור" עם עידו לזר

לאור מדורה מרצדת ומתחת לשמיים זרועים כוכבים, חברי היקר והמורה המבריק, עידו לזר חולק איתנו שיעור מפעים על איך מתחברים למקור + חיבור אונליין להדרכה עם מסר ייחודי לקהילת החלוצים!

צמיחה אישית

מהן 8 שלבים ליצירת החזון המכושף + תוכנית פעולה

לכל אחד מאתנו יש את הרצון ליצור תמונת עתיד מלאת אושר והשפעה. בשיעור הזה נבין כיצד ניצור אותה מתודעה גבוהה ורחבה וגם ישר נוריד אותה לקרקע באומץ

3 דרכים יעילות לשחרור שליטה להגשמת יעדים

זה אולי האתגר הגדול ביותר לכל מי שחפצה נפשו להגשים ולממש: שחרור שליטה. ממש כמו בחץ וקשת – החץ יגיע ליעדו רק שקשת ישחרר אחיזה. רוצים להכיר 3 דרכים מפתיעות?

התדר של הפתרון שונה לחלוטין מזה של האתגר!

בשיעור הקצרצר הזה מחכה לכם אחד המסרים המשמעותיים ביותר  – מהי הטעות שרוב בני האדם עושים (שוב ושוב ושוב) שמקבעת את הבעיה במקום, ומה ניתן לעשות אחרת?

צמיחה עסקית/שליחותית

מהם "עשרת הדיברות" לשיווק אורגני בפייסבוק?

אביבית דביר שלנו הצליחה ב10 אצבעותיה להפוך את עצמה  למותג בתחום נישתי  – דולות. והיא עשתה את זה בפייסבוק עם ה10 הצעדים האלו. למדו ויישמו!

4 שלבים למגנוט קהל סופר מדויק ונלהב

כדי שנוכל למגנט עלינו להבין שבהירות יוצרת מיקוד ומיקוד יוצר מגנוט ומגנוט יוצר ניסים.  כעת ברצונכם להכיר את 4 השלבים לעשות זאת? מיקוד לייזר 1:1 עם צביה הלל. 

כיצד להפוך להיות תוך שנה וחצי אוטוריטה בתחומך?

רביד אסאדו אבן ארי, מטפלת מופלאה, יועצת עסקית מוכשרת ויזמית עם לב ענק מסבירה את השלבים להפוך להיות מטאור בעשייה האישית שלך

תודעת שפע ושלווה כלכלית

כיצד הפייסבוק משנה את העולם לטובה? עם אלונה הלמן

כיצד ליצור שפע כלכלי בעזרת "הכוח"?

מהישרדות לשלווה כלכלית ב-3 סיפורים אישיים קצרים